2012. december 19., szerda

"Szeretni akarlak és megtartani, mindörökre, Kezem feléd nyújtom, szívem neked adom, Melyet vissza soha nem kérek. Szeress egy életen át, úgy, mint én téged, Akkor is ha megöregszünk, És akkor is, ha már nem élek."

Ady Endre

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése