"Sok
ember fél a csendtől, a magánytól. Fél a tükörtől, amelyet a csend, a
magány tart eléje. Mert az ember sohasem az, akinek társaságban látszik,
akinek emberek között mutatja magát. Az ember mindig az, aki csendben,
magányban szembenéz önmagával." (Bozzay Margit)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése