2012. december 4., kedd

"Sok ember fél a csendtől, a magánytól. Fél a tükörtől, amelyet a csend, a magány tart eléje. Mert az ember sohasem az, akinek társaságban látszik, akinek emberek között mutatja magát. Az ember mindig az, aki csendben, magányban szembenéz önmagával." (Bozzay Margit)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése