"A
félelemtől nem lehet megszabadulni, de nem is kell. Nem ismerek
egyetlen olyan embert sem, aki ne félne - én is félek. Az azonban már
baj, ha mindig elkerülöm az olyan helyzeteket, ahol esetleg félni kell,
mert akkor nagyon leszűkítem az életteremet, és a saját félelmemnek a
foglya leszek. Nem merek semmit sem csinálni, mert esetleg félni kell. A
legtöbb esetben tehát nem az a baj, hogy félek, hanem az, hogy félek
félni." (Feldmár András)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése