2012. december 4., kedd

"Meg kell tanulnunk elfogadni magunkat, értékelni magunkat, függetlenül attól, mások mit mondanak rólunk. Meg kell tanulnunk, hogy mindennek és mindannyiunknak megvan a maga helye a földön. Valamennyien egyediek vagyunk." (Adam J. Jackson)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése