2012. december 7., péntek
"Mindenkinek,
aki belép az életedbe, van egy tanítása és egy története a számodra.
Minden egyes ember, aki mellett a napjaid során elhaladsz, magában
hordozza a lehetőségét, hogy egy kicsivel több könyörületet, és
jó szándékot mutass feléje. Miért nem vagy végre az az ember, aki
valójában vagy, és miért nem teszed azt, amivel gazdagabbá teheted a
körülötted lévő világot? Szerintem, ha csak egyetlen embert is mosolyra
késztetsz egy nap, vagy akár egy vadidegennek feldobod a hangulatát, már
értékes volt a napod. Ilyen egyszerűen a kedvesség a bérleti díj, amit a
földön elfoglalt helyünkért fizetni kell." (Robin Sharma)
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése