2012. december 7., péntek

„Az önbizalom nem a véletlen műve. Soha nem lehet elég önbizalmunk. Az, hogy megtorpanunk, vagy továbblépünk, mindig attól függ, hogy elegendő-e az önbizalmunk a következő lépés megtételéhez..."
/Bodo Schäfer/

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése