Miért
van az, hogy sok nő önértékelési zavarokkal küzd, minek okán nem él
békében önmagával, és így a világgal sem? Ebben mi férfiak akaratunk
ellenére sokszor nagyon-nagyon hibásak vagyunk. Arról a szégyenletes
viselkedésről nem is beszélve, amikor valaki tudatosan dönti romba
partnerének önbecsülését, így kompenzálva saját sikertelenségét,
frusztrációját. De ha sikeresek vagyunk, úgy még inkább elvárható tőlünk
az odafigyelés.
/Csernus Imre/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése