„A
legtöbb ember azt gondolja, hogy ha őszinte, akkor ezzel mások
visszaélhetnek. Pedig ez nem így van. Ha én őszinte vagyok, és kimondom,
ami velem történt, megszabadulok a tehertől. Egy. Kettő: ha valaki ezt
így vagy úgy kiferdíti, és elmondja másnak, akkor abból megtudom, hogy
valójában milyen ember.”
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése