"A
boldogság az, tudják, amikor sugárzik az emberről az érzés, hogy jól
van. A boldogság üt. De ez hosszú folyamat, amíg a titokból, az
elhallgatásból őszinteség lesz, és lassan szembenézek mindazzal, ami
fáj. Ez aztán hatással lesz az egész életemre, és akkor eljön az az
időszak, amikor nem csak látszatember leszek, hanem hiszek majd
önmagamban, tehát lesz önbizalmam.
Vagyis a boldogságukat kockáztatják mindazok, akik az elhallgatást választják."
(Csernus Imre)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése