2012. december 4., kedd

Közeledik az év vége..KARÁCSONY....a szeretet ünnepe.
Ez az időszak  mindenkinek felkavaró...mert nehéz egyedül...de akkor sem könnyű, ha társas magány, amiben élünk. Ilyenkor szinte elvárják az embertől, hogy boldog legyen..és készülődjön arra az ünnepre aminek a szeretetről kellene szólnia..de nyomát se érzi esetleg a szeretetnek magában...ezért még inkább a kirekesztettség érzése jön. Erősödhetnek a félelmeink, a pánik, hogy ez már mindig így lesz. Nem kell, hogy így maradjon...ki tudsz jönni ebből az érzésből!  Keresd meg azokat a gondolatokat amik ha nem is boldogsággal, de egy kis jó érzéssel töltenek fel.
Kapaszkodj bele, és ne engedd el magadból!
Vigyázz rájuk!
Írd fel egy papírra és tedd olyan helyre ahol látod!
Legyen ez a Te ajándékod önmagadnak, hogy figyelsz magadra..figyelsz az érzéseidre...és segítesz magadnak. Mert innen indul ki minden..belőled...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése