2012. december 3., hétfő

"Csak a bolondok tudják, mi a szerelem, mert a szerelem egyfajta őrület.Talán sosem jutottál fel a szerelem csúcsaira, pedig erős vágy él benned iránta. Már voltál szerelmes, de az langymeleg volt, nem olyan, mint a tűz, amely elemészt. Benne voltál, de nem semmisített meg; uralkodtál magadon. Okos voltál benne, nem voltál bolond. A szerelem csúcsán hatalmas energiaátalakulás megy végbe; az élmény megváltoztatja egész lényedet. Ezért légy kevésbé okos." (Osho)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése