"Csak
a bolondok tudják, mi a szerelem, mert a szerelem egyfajta őrület.Talán
sosem jutottál fel a szerelem csúcsaira, pedig erős vágy él benned
iránta. Már voltál szerelmes, de az langymeleg volt, nem olyan, mint a
tűz, amely elemészt. Benne voltál, de nem semmisített meg; uralkodtál
magadon. Okos voltál benne, nem voltál bolond. A szerelem csúcsán
hatalmas energiaátalakulás megy végbe; az élmény megváltoztatja egész
lényedet. Ezért légy kevésbé okos." (Osho)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése