Ha különösen mély szerelmi tapasztalatokat szereztünk egy ember
révén, hálásak lehetünk érte, de nem kell belekapaszkodnunk ebbe az
emberbe. Mert bár ezeket a tapasztalatokat ez a személy váltotta ki, más
emberekkel is átélhetjük őket, mert az ilyen tapasztalatok lehetőségét
nyilvánvalóan magunkban hordjuk, máskülönben nem éltük volna át ezeket a
dolgokat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése