Ijesztő lehet rájönni, hogy tévedtél valamivel kapcsolatban, de nem
szabad félni meggondolni magunkat, hogy elfogadjuk másként a dolgokat.
Tudni, hogy már sosem lesz semmi a régi, jobb lesz, vagy rosszabb. Fel
kell adnunk azt, amiben eddig hittünk. Ha elfogadjuk a dolgok állását,
és nem azt, amiben hittünk, akkor megtaláljuk a helyünket.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése