Önmagamról rengeteg dolgot elmondtam, és egyáltalán nem érzem azt,
hogy ezzel az információval bárki árthat nekem. Mert hát az illető
tudja, és elferdíti, akkor mi van? Semmi, mert én TUDOM, hogy mi az
IGAZSÁG. Az életemben az elferdítés nem oszt és nem szoroz.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése