”
Érezte már, hogy az egész világ maga ellen van? Egyfolytában….Azt kell
tennie, amit nem bír nem megtenni…..Talán csak próbálok megérteni
valamit, hogy miért követjük el ugyanazokat a hibákat újra meg újra…+
” …a Hit, a Félelem vagy a Szeretet is megértendő
erők, ahogy értjük a relativitás elméletet vagy a
valószínűségszámítást. Ezek is életünk alakulását meghatározó
jelenségek. Tegnap az életem még egy adott irányba tartott. De ma már
egy másik irányba halad. Tegnap még úgy hittem sosem tennék meg olyat,
amit ma megtettem. Ezek az erők, melyek újrateremtik az Időt és a Teret,
alakítani, módosítani tudják azt, akinek képzeljük magunkat. Már a
születésünk előtt hatnak és az elmúlásunk után sem szűnnek meg. Az
életeinket és a választásainkat, ahogy a kavntummechanika jelenségeit
is, pillanatonként értjük meg. Minden egyes kereszteződés, minden egyes
találkozás, egy új potenciális irányt kínál.”
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése