2012. december 2., vasárnap

” Érezte már, hogy az egész világ maga ellen van? Egyfolytában….Azt kell tennie, amit nem bír nem megtenni…..Talán csak próbálok megérteni valamit, hogy miért követjük el ugyanazokat a hibákat újra meg újra…+

” …a Hit, a Félelem vagy a Szeretet is meg
értendő erők, ahogy értjük a relativitás elméletet vagy a valószínűségszámítást. Ezek is életünk alakulását meghatározó jelenségek. Tegnap az életem még egy adott irányba tartott. De ma már egy másik irányba halad. Tegnap még úgy hittem sosem tennék meg olyat, amit ma megtettem. Ezek az erők, melyek újrateremtik az Időt és a Teret, alakítani, módosítani tudják azt, akinek képzeljük magunkat. Már a születésünk előtt hatnak és az elmúlásunk után sem szűnnek meg. Az életeinket és a választásainkat, ahogy a kavntummechanika jelenségeit is, pillanatonként értjük meg. Minden egyes kereszteződés, minden egyes találkozás, egy új potenciális irányt kínál.”

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése