…a
benned levő erő megváltoztathatja a világot…Szabadság, a mi
civilizációnkban semmitmondóan cseng, csak az tudja igazán, mit is
jelent valójában, akit megfosztanak tőle…A tudás egy tükör, és életemben
először megengedték, hogy megnézzem, ki vagyok és kivé válhatok…”
”
Létezni annyi, mint érzékelhetőnek lenni. Így hát önmagad megismerése
csakis mások szemén keresztül lehetséges. Halhatatlan életünk alakulása a
szavainknak és tetteinknek a következménye, melyek egymást erősítve
vezérelnek keresztül minden időn.Az Èletünk nem csupán a miénk. A méhtől
a sírig kötődünk másokhoz. A múltban és a jelenben, s minden bűntettel
vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá…”
”
Ez annyit jelent, hogy hisz a túlvilágban? A mennyországban vagy a
pokolban? - Úgy hiszem a halál csupán egy ajtó. Mikor egy bezárul,
kinyílik egy másik. Ha el akarnám képzelni a Mennyet, egy kinyíló ajtót
képzelnék és mögötte ott találnám őt, amint vár rám.”
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése