2012. december 2., vasárnap

…a benned levő erő megváltoztathatja a világot…Szabadság, a mi civilizációnkban semmitmondóan cseng, csak az tudja igazán, mit is jelent valójában, akit megfosztanak tőle…A tudás egy tükör, és életemben először megengedték, hogy megnézzem, ki vagyok és kivé válhatok…”

” Létezni annyi, mint érzékelhetőnek lenni. Így hát önmagad megismerése csakis mások szemén keresztül lehetséges. Halhatatlan életünk alakulása a szavainknak és tetteinknek a következménye, melyek egymást erősítve vezérelnek keresztül minden időn.Az Èletünk nem csupán a miénk. A méhtől a sírig kötődünk másokhoz. A múltban és a jelenben, s minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá…”

” Ez annyit jelent, hogy hisz a túlvilágban? A mennyországban vagy a pokolban? - Úgy hiszem a halál csupán egy ajtó. Mikor egy bezárul, kinyílik egy másik. Ha el akarnám képzelni a Mennyet, egy kinyíló ajtót képzelnék és mögötte ott találnám őt, amint vár rám.”

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése