"Az elengedés annyit jelent, hogy a hátunk
mögött hagyunk valamit, amit megszoktunk, azaz elszakadunk a megrögzött
szokásainktól. Ez pedig sokunkból félelmet vált ki. Igazság szerint már
nagyon sok ember rendelkezik elegendő tudással és megfelelő eszközzel
ahhoz, hogy valóban átformálja az életét. Ám amikor döntéshelyzet előtt
állnak, és valóban el kell engedniük valamit, erőt vesz rajtuk a
félelem, és ilyenkor inkább gyorsan visszatérnek a kitaposott, ismerős,
régi ösvényre." - Eva-Maria Zurhorst
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése