2012. november 4., vasárnap

"Az elengedés annyit jelent, hogy a hátunk mögött hagyunk valamit, amit megszoktunk, azaz elszakadunk a megrögzött szokásainktól. Ez pedig sokunkból félelmet vált ki. Igazság szerint már nagyon sok ember rendelkezik elegendő tudással és megfelelő eszközzel ahhoz, hogy valóban átformálja az életét. Ám amikor döntéshelyzet előtt állnak, és valóban el kell engedniük valamit, erőt vesz rajtuk a félelem, és ilyenkor inkább gyorsan visszatérnek a kitaposott, ismerős, régi ösvényre." - Eva-Maria Zurhorst

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése