2012. november 4., vasárnap
"A kapcsolat mindössze mérőműszer. És az
állapota megmutatja, hogy éppen milyen viszonyban áll önmagával. Hogy
mennyire képes kiaknázni az önben rejlő erőt és energiát, a képességeit,
és mennyi bátorsága van arra, hogy a szívét kövesse. A kapcsolat
legtöbbször azért hal meg, mert ön egyszerűen nem él benne. Mert mindent
fontosabbnak tart önmagánál. Mert a külvilágban annyi eseménnyel és
feladattal tereli el a figyelmét mindarról, ami látszólag leküzdhetetlen
nehézségként várakozik a lénye legmélyén." - Eva-Maria Zurhorst
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése