2012. november 4., vasárnap

"A kapcsolat mindössze mérőműszer. És az állapota megmutatja, hogy éppen milyen viszonyban áll önmagával. Hogy mennyire képes kiaknázni az önben rejlő erőt és energiát, a képességeit, és mennyi bátorsága van arra, hogy a szívét kövesse. A kapcsolat legtöbbször azért hal meg, mert ön egyszerűen nem él benne. Mert mindent fontosabbnak tart önmagánál. Mert a külvilágban annyi eseménnyel és feladattal tereli el a figyelmét mindarról, ami látszólag leküzdhetetlen nehézségként várakozik a lénye legmélyén." - Eva-Maria Zurhorst

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése