2012. november 4., vasárnap

"A Lélek Sötét Éjszakája: így nevezik azt az életszakaszt, amikor a régi megszokás már nem jelent kapaszkodót, de az újat még nem sajátítottuk el teljesen. Ilyenkor nem látjuk, merre vezet az út. Tehát meg kell bíznunk önmagukban és a lelkünkben, úgy, ahogy ehhez még sohasem volt bátorságunk. Ám ha valóban eléggé bátrak vagyunk ahhoz, hogy minden eddigi határon túl megbízzunk önmagunkban, akkor ez új erővel fog eltölteni bennünket. Egyedül vágtunk ugyan neki az útnak, de amikor az alagút végén lassan feldereng a fény, erősebbek és magabiztosabbak leszünk, mint valaha." - Eva-Maria Zurhorst

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése