2012. november 4., vasárnap
"A Lélek Sötét Éjszakája: így nevezik azt az
életszakaszt, amikor a régi megszokás már nem jelent kapaszkodót, de az
újat még nem sajátítottuk el teljesen. Ilyenkor nem látjuk, merre vezet
az út. Tehát meg kell bíznunk önmagukban és a lelkünkben, úgy, ahogy
ehhez még sohasem volt bátorságunk. Ám ha valóban eléggé bátrak vagyunk
ahhoz, hogy minden eddigi határon túl megbízzunk önmagunkban, akkor ez
új erővel fog eltölteni bennünket. Egyedül vágtunk ugyan neki az útnak,
de amikor az alagút végén lassan feldereng a fény, erősebbek és
magabiztosabbak leszünk, mint valaha." - Eva-Maria Zurhorst
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése