"Pontosan ezt szeretném egyértelművé tenni a
kapcsolatok témakörében: mindig az önmagunk felé vezető útról van szó. A
saját sebeinket kell meggyógyítanunk. Meg kell tanulnunk ismét
tökéletesen megbízni önmagunkban, és szembe kell néznünk a saját
félelmeinkkel. Ekkor egyszerre véget ér a beteges ragaszkodás, a
veszekedés, a zsörtölődés, az elhatárolódás, a bezárkózás. Ilyenkor már
csak a szeretetre összpontosítunk, és érezhetjük, hogyan bontakozik ki
bennünk, tőlünk függetlenül, anélkül hogy bármit is tennénk érte." -
Eva-Maria Zurhorst
(párkapcsolat terápiához tenni.. )
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése