2012. november 4., vasárnap

"Pontosan ezt szeretném egyértelművé tenni a kapcsolatok témakörében: mindig az önmagunk felé vezető útról van szó. A saját sebeinket kell meggyógyítanunk. Meg kell tanulnunk ismét tökéletesen megbízni önmagunkban, és szembe kell néznünk a saját félelmeinkkel. Ekkor egyszerre véget ér a beteges ragaszkodás, a veszekedés, a zsörtölődés, az elhatárolódás, a bezárkózás. Ilyenkor már csak a szeretetre összpontosítunk, és érezhetjük, hogyan bontakozik ki bennünk, tőlünk függetlenül, anélkül hogy bármit is tennénk érte." - Eva-Maria Zurhorst

(párkapcsolat terápiához tenni.. )

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése