2012. október 2., kedd

"A Mester mindig azt tanította, hogy a bűntudat olyan gonosz érzés, amit el kell kerülni, mint az ördögöt. - De nem kell-e a bűnünket gyűlölnünk? - kérdezte az egyik tanítvány. - Amikor bűntudatod van, akkor nem a bűnödet gyűlölöd, hanem saját magadat." (Anthony de Mello)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése