"A
Mester mindig azt tanította, hogy a bűntudat olyan gonosz érzés, amit
el kell kerülni, mint az ördögöt. - De nem kell-e a bűnünket gyűlölnünk?
- kérdezte az egyik tanítvány. - Amikor bűntudatod van, akkor nem a
bűnödet gyűlölöd, hanem saját magadat." (Anthony de Mello)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése