2012. október 1., hétfő

Ha nem hiszel magadban, majd én hiszek helyetted is, ha szomorú vagy, én felvidítalak, ha más nem, én felhívlak, ha nagyon egyedül vagy, melletted leszek, és ha nincs okod felkelni reggel, majd én leszek az..

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése