"Amikor
azt mondjátok, hogy nincs célotok és nem tudjátok mit akartok, az alatt
azt értitek, hogy régóta vágytok valamire, ám valami oknál fogva
meggyőztétek magatokat, hogy nem kaphatjátok meg azt amire vágytok.
Próbálkoztatok, erőlködtetek, de semmi... Mert nincs az a cselekvés
amely képes lenne felülírni azt a rezgést amely nincs összhangban a
vágyaitokkal. Tehát a legtöbb embernél nem a céltalanság a probléma,
hanem az, hogy az évek alatt belefáradtak a kemény munkába, és feladták,
majd kijelentették: 'nincs célom' - ez nem igaz! Mindegyikőtök
erőteljes teremtő. A vágyaitok beteljesülése azért nem jött el hozzátok
eddig, mert tele voltatok tudatalatti ellenállással a vágyaitokkal
kapcsolatban. Azt javasoljuk, hogy az ellenállást szüntessétek meg, és a
folyamat közben sokkal könnyebben megkaphatjátok mindazt amit akartok,
sokkal kevesebb erőfeszítéssel." - Abraham-Hicks
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése