2012. szeptember 4., kedd
Ha egy férj megcsalja a
feleségét, de mondjuk nem annyira, hogy el is akarja hagyni, ott maradna
mellette, de az asszonynak fáj, nagyon fáj, mert megsérül a női
önérzete. (...) Ha ilyenkor "csak" a nő sérül meg benne, helyre lehet
hozni, ha nehezen is. Mert bár első indulatában elítél a megsebzett nő,
mégis fölmenthet a benne élő bölcs Ember, aki tudja, hogy a nemi
vágyakon túl létezik egy mélyebb szövetség közöttetek, amely nem sérült
meg. Ha azonban az Ember sérül meg, akkor nincs tovább. Akkor nincs
miről beszélni, mert ez a biztos jele annak, hogy hiányzik a férfi-nő
vonzalomnál mélyebb, valódi szeretet.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése