2012. július 24., kedd

Olyan érzés, mintha meghalt volna valakim...pedig nem..csak ugyanaz az üresség, hiányérzet. Gombóc a torkodban, és nem enyhül. Talán ha ki tudnád mondani...de nem lehet. Senki más nem értené meg. Ő meg nincs...Marad a némaság. (T.T)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése