Azok
az emberek, akik azt mondják, hogy valamit megpróbálnak, gyakran nem
tesznek semmit. Olyan, mintha arra várnának, hogy akadályba ütközzenek,
amely megakadályozza őket a cselekvésben. Ha valaki valamit tesz,
elvárja a sikert. Ha valaki valamit megpróbál, arra vár, hogy valami
közbejöjjön.
/Bodo Schäfer/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése