2012. július 24., kedd

Azok az emberek, akik azt mondják, hogy valamit megpróbálnak, gyakran nem tesznek semmit. Olyan, mintha arra várnának, hogy akadályba ütközzenek, amely megakadályozza őket a cselekvésben. Ha valaki valamit tesz, elvárja a sikert. Ha valaki valamit megpróbál, arra vár, hogy valami közbejöjjön.
/Bodo Schäfer/

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése