2012. július 24., kedd

"Ha valaki ki akar sétálni az életedből, akkor nem tehetsz mást, mint hogy hagyod elmenni. Nem vesztegetheted olyan emberre az időd, aki egyszer elhagyott, mert újra és újra meg fogja tenni. Az hogy mivé válsz, vagy mihez kezdesz magaddal a jövőben csakis rajtad múlhat, rajta nem. Igen, biztos, hogy sokszor és sokáig kínozni fog még a hiánya, de emlékezz: NEM TE VOLTÁL AZ, AKI FELADTA!"

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése