"Ha valaki ki akar sétálni az életedből, akkor
nem tehetsz mást, mint hogy hagyod elmenni. Nem vesztegetheted olyan
emberre az időd, aki egyszer elhagyott, mert újra és újra meg fogja
tenni. Az hogy mivé válsz, vagy mihez kezdesz magaddal a jövőben csakis
rajtad múlhat, rajta nem. Igen, biztos, hogy sokszor és sokáig kínozni
fog még a hiánya, de emlékezz: NEM TE VOLTÁL AZ, AKI FELADTA!"
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése