2012. július 26., csütörtök

'A Létezésből árad a boldogság. De ne akarj boldog lenni. Engedj el magadból mindent. A vágy, hogy üres legyél, az is akarat, az is ego. Egyszerűen csak legyél. Engedjétek meg magatoknak, hogy az életetekben megjelenő szép dolgok megosszák veletek szépségüket. Feledkezzetek bele az Életbe.'

- A. J. Christian -

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése