'A Létezésből árad a boldogság. De ne akarj
boldog lenni. Engedj el magadból mindent. A vágy, hogy üres legyél, az
is akarat, az is ego. Egyszerűen csak legyél. Engedjétek meg magatoknak,
hogy az életetekben megjelenő szép dolgok megosszák veletek
szépségüket. Feledkezzetek bele az Életbe.'
- A. J. Christian -
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése