'Ha valamit elérünk, nem azért van, mert egy idegen kéz elénk
tette, hanem azért, mert ezt az utat választottuk - amit jövőnk
elénk hoz, azt sokféle jó és rossz teremtő erőnkkel mi magunk
idéztük meg.
Az ember sorsteremtő, isteni lény!
Ezt azért nem szereti tudomásul venni, mert akkor felelősséget
kell vállalni mindazért, ami történik vele..'
Müller Péter - Jóskönyv
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése