"Vagyok, ahol vagyok. Innen indulok tovább. A
múltra ránézek azért, hogy levonjam a tanulságokat, és ennyi. Nem
hibáztatok senkit, nem keresem a felelősöket. A felelős én magam vagyok.
Most... A következő lépés a jövőbeli cél még pontosabbá tétele. Annyira
boldogító, mikor új utak nyílnak meg előttem. Lélekben elengedek
valamit, és csak engedem, hogy az élet áramoljon. Az öröm felé..."
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése