2012. december 3., hétfő

"Vagyok, ahol vagyok. Innen indulok tovább. A múltra ránézek azért, hogy levonjam a tanulságokat, és ennyi. Nem hibáztatok senkit, nem keresem a felelősöket. A felelős én magam vagyok. Most... A következő lépés a jövőbeli cél még pontosabbá tétele. Annyira boldogító, mikor új utak nyílnak meg előttem. Lélekben elengedek valamit, és csak engedem, hogy az élet áramoljon. Az öröm felé..."

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése