mint amiket megszoktál. A Törvény
csak a jelenlegi rezgéstartományod közelében lévő
gondolatokhoz/érzésekhez enged. Javaslatunk az, hogy mindig csak egy
kicsit, lépésről-lépésre haladj, majd stabilizáld a rezgésed, aztán
megint lépj felfelé, majd ismét stabilizáld. Megfigyelésünk szerint így
lesz a legkellemesebb tapasztalatban részed, melyet szép fokozatosan az
Életed is tükrözni fog." - Abraham-Hicks
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése