2012. december 3., hétfő
"Mint mondtam, nem hiszek már abban, hogy
egyetlen problémán kellene dolgoznunk. Régen különálló problémákkal
foglalkoztam, például a fogyással, vagy pénzügyi nehézségekkel,
kapcsolati, egészségügyi problémákkal. Aztán egy napon felfedeztem, hogy
ha rá tudom venni a klienseket, hogy szeressék magukat, akkor többé nem
kell külön problémákon dolgoznunk. Az önszeretet a legfőbb probléma
mindenki és minden dolog esetén. És rengeteg ember nehezen fogadja el
vagy veszi tudomásul ezt a felismerést - azt, hogy az egész ennyire
egyszerű lehet. Egy túlsúlyos nő talán azt gondolja, hogy a súlyfelesleg
a problémája, de egyáltalán nem ez a problémája; az önutálat a
probléma." - Louise L. Hay
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése