2012. december 3., hétfő

"Mint mondtam, nem hiszek már abban, hogy egyetlen problémán kellene dolgoznunk. Régen különálló problémákkal foglalkoztam, például a fogyással, vagy pénzügyi nehézségekkel, kapcsolati, egészségügyi problémákkal. Aztán egy napon felfedeztem, hogy ha rá tudom venni a klienseket, hogy szeressék magukat, akkor többé nem kell külön problémákon dolgoznunk. Az önszeretet a legfőbb probléma mindenki és minden dolog esetén. És rengeteg ember nehezen fogadja el vagy veszi tudomásul ezt a felismerést - azt, hogy az egész ennyire egyszerű lehet. Egy túlsúlyos nő talán azt gondolja, hogy a súlyfelesleg a problémája, de egyáltalán nem ez a problémája; az önutálat a probléma." - Louise L. Hay

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése