így véditek a szüleiteket. S más kiút nincs. Ha jól akarjátok érezni
magatokat magatokkal, akkor meg kell látnotok, hogy kik voltak a
szüleitek valójában. Ez nem jelenti azt, hogy el kell őket ítélni. De
látni kell az igazat. Meg lehet nekik bocsátani, mert az ő szüleik is,
meg a szüleitek szüleinek a szülei is így viselkedtek. Tehát nem kell
elítélni őket, de akkor is tisztán kell látni, hogy mi történt, mert ha
nem látjátok tisztán, akkor azt hiszitek, hogy valami baj van veletek.
Ez a szokás."
Feldmár András
Feldmár András
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése