de közben sosem éreztem jól magam. Igazából nem volt jó. Az emberek
zöme felületesen szemléli a dolgokat, és azt hiszik, hogy ha valaki
magas egzisztenciával vagy presztízzsel rendelkezik, az biztosan boldog.
Holott ez nem elég. Sokan ezért elsősorban pénzre és presztízsre
vágynak, de miután megszerzik ezeket, mégis üres marad az életük. Tehát
már a vágyaikat is rosszul pozicionálják." Dr. Csernus Imre
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése