2012. december 3., hétfő

"Légy Királynő! Megváltoztak az idők. Élj egyedül vagy a legjobb párkapcsolatban, házasságban és családban - magadban bízz elsősorban. Ne királyné légy - hanem Királynő! Találd meg a saját középpontodat. A saját szívedben bízz és önmagad erejében. Ezt meg kell tenned, nemcsak magadért, a gyerekeidért - a párodért is."

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése