Mindenki
tud szeretni, hiszen mindannyian ezzel az adottsággal születtünk. Van,
aki eleve jól csinálja, de a többségnek újra kell tanulnia, vissza kell
emlékeznie, hogyan szeretett, és mindenkinek - kivétel nélkül
mindenkinek - el kell égetnie az elmúlt érzelmeket, újra kell élnie
néhány örömöt és fájdalmat, botlást és gyógyulást, hogy észrevehesse a
vezérfonalat, ami ott rejlik minden új találkozásban.
(Paulo Coelho)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése