ha úgy találjuk és érezzük legbelül, hogy nincs többé mód az építő, valódi együttműködésre.
Bizonyos helyzetek, időszakok arról szólnak, hogy elengedjünk valamit, ami valójában már nem tartozik hozzánk. A döntést mindig jelek és helyzetek előzik meg, ahol belátás adódik az eltérésről, a kiegészítődés lehetőségéről vagy lehetetlenségéről. Ilyenkor muszáj továbblépnünk és vállalnunk a magányt, az elengedés kockázatát, amelyben felerősödik a kérdés: betölti-e valaki, vagy valami az űrt? Nem tudjuk, de pont ez a kétség a feltétele annak, hogy megtörténjen bennünk a változás, ami előbbre vihet minket."
(Sárvári György)
Bizonyos helyzetek, időszakok arról szólnak, hogy elengedjünk valamit, ami valójában már nem tartozik hozzánk. A döntést mindig jelek és helyzetek előzik meg, ahol belátás adódik az eltérésről, a kiegészítődés lehetőségéről vagy lehetetlenségéről. Ilyenkor muszáj továbblépnünk és vállalnunk a magányt, az elengedés kockázatát, amelyben felerősödik a kérdés: betölti-e valaki, vagy valami az űrt? Nem tudjuk, de pont ez a kétség a feltétele annak, hogy megtörténjen bennünk a változás, ami előbbre vihet minket."
(Sárvári György)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése