2012. december 5., szerda

"Elkerülheted a szenvedést és a bánatot azzal, ha sosem kockáztatsz. De így nem is fogsz tudni tanulni, érezni, változni növekedni és szeretni és élni sem. A legnagyobb veszély az életben az, ha sohasem kockáztatunk. Aki nem kockáztat, az nem tesz semmit, és nem is ér el semmit. Csak aki mer kockáztatni, az lehet szabad." (Bob Proctor)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése