"Elkerülheted
a szenvedést és a bánatot azzal, ha sosem kockáztatsz. De így nem is
fogsz tudni tanulni, érezni, változni növekedni és szeretni és élni sem.
A legnagyobb veszély az életben az, ha sohasem kockáztatunk. Aki nem
kockáztat, az nem tesz semmit, és nem is ér el semmit. Csak aki mer
kockáztatni, az lehet szabad." (Bob Proctor)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése