2012. december 3., hétfő

"Az intimitás tulajdonképpen egy adott emberben meglévő belső béke kisugárzása verbális és nonverbális eszközökkel. Ha pedig társas intimitásról beszélünk, akkor két, belső békével rendelkező ember meghitt, bensőséges kapcsolatáról van szó. Belső béke nélkül nincs intimitás. Intimitásra csak az képes, aki önmagával is bensőséges kapcsolatban van." - Cs.I.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése