"Az intimitás tulajdonképpen egy adott
emberben meglévő belső béke kisugárzása verbális és nonverbális
eszközökkel. Ha pedig társas intimitásról beszélünk, akkor két, belső
békével rendelkező ember meghitt, bensőséges kapcsolatáról van szó.
Belső béke nélkül nincs intimitás. Intimitásra csak az képes, aki
önmagával is bensőséges kapcsolatban van." - Cs.I.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése