A házasságunk nem egy tündérmese, nem hint rám
rózsaszirmokat, és hétvégenként nem repít el Párizsba, de ha levágatom a
hajam, észreveszi. Ha felöltözöm, hogy elmenjek valahová, megdicséri a
ruhámat. Ha sírok, letörli a könnyeimet. És mikor magányos vagyok,
szeretettel vesz körül.
Ugyan kinek kell Párizs, ha megölelik helyette?
(Cecelia Ahern)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése