2012. december 3., hétfő

A házasságunk nem egy tündérmese, nem hint rám rózsaszirmokat, és hétvégenként nem repít el Párizsba, de ha levágatom a hajam, észreveszi. Ha felöltözöm, hogy elmenjek valahová, megdicséri a ruhámat. Ha sírok, letörli a könnyeimet. És mikor magányos vagyok, szeretettel vesz körül.
Ugyan kinek kell Párizs, ha megölelik helyette?
(Cecelia Ahern)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése