A
boldogság a jövőben van. Nem igaz. Te itt és most vagy boldog, de nem
tudod, mert a hamis elképzeléseid, a torzított látásmódod nem enged
szabadulni félelmeidtől, szorongásaidtól, ragaszkodásaidtól,
konfliktusaidtól, bűntudatodtól és még egy sereg dologtól, amire
programozva vagy. Ha mindezt átlátnád, rájönnél, hogy boldog vagy, csak
éppen nem tudsz róla.
/Anthony de Mello/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése