"Ha
pedig valóban nem tehetsz semmit az itt és most megváltoztatására, és
nem is tudsz kilépni a helyzetből, akkor minden belső ellenállásodat
szélnek eresztve fogadd el a szituációt teljesen!
... Ezt nevezik megadásnak. A megadás nem gyöngeség! Hatalmas erő van benne!" E.Tolle
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése