2012. szeptember 10., hétfő

"Ha pedig valóban nem tehetsz semmit az itt és most megváltoztatására, és nem is tudsz kilépni a helyzetből, akkor minden belső ellenállásodat szélnek eresztve fogadd el a szituációt teljesen!
... Ezt nevezik megadásnak. A megadás nem gyöngeség! Hatalmas erő van benne!" E.Tolle

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése