A
lelked nehéz, az életed is nehéz, de fölfedezed, hogy szárnyaid vannak!
Lassan megrebbented őket, elkezded mozgatni, egyre gyorsabban, és
merészebben mozgatni - és fölszállsz! És elhagyod a földet, mocsarat, és
minden bánatot, gondot, nehézséget. És szállsz! Repülsz! Tiéd a kék ég.
És a csillagos ég. A végtelenség... Nem köt semmi. Sem a saját lelked,
sem egy vesztébe rohanó világ, sem egy beteg társadalom gondja. Szabad
vagyok - ez öröm. És ami még csodálatosabb érzés: végre hazataláltál!
/Müller Péter/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése