Ha a "boldognak lenni és boldognak maradni" illúzióját feladod, és
elfogadod, hogy életed és kapcsolatod célja nem más, mint hogy az évek
folyamán "teljes" emberré válj, akkor nagyjából realisztikus
elképzelésed lesz mindarról, amit elvárhatsz. A konfliktusokat ekkor már
nem fenyegetésnek tekinted a kapcsolatra nézve, hanem elfogadod, hogy
hozzátartoznak; segíthetnek neked abban, hogy a teljesség felé vezető
úton továbbhaladj.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése