2012. augusztus 2., csütörtök

Csak én ülök ébren,
féligszítt cigarettát érzek a számban a csókod
íze helyett és nem jön az álom, az enyhetadó, mert
nem tudok én meghalni se, élni se nélküled immár.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése