Berendezhetjük úgy az életünket, hogy várjuk, egyszer csak jön
valaki, aki mindent megad nekünk. Akkor megvan annak a csodálatos,
szédítő, felkavaró, szívet dobogtató mindennek az illúziója, amely
elviselhetővé teszi a krónikus hiányérzetben szenvedő életet, mindaddig,
amíg az ember fel nem éli (...) az illúziót. Akkor aztán már csak a
hiányt érzi.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése