„Tényleg azt hiszed, hogy birtokolnom kell téged ahhoz, hogy
szerethesselek? Vagy azt hiszed, elveszíthetlek, ha holnaptól nem
szeretsz? A szerelem nem attól él, hogy viszonozzák, mint ahogy a
szeretet sem. (...) Ettől én még ugyanúgy foglak szeretni, mert az
érzéseim alapja nem a te hajlandóságodból táplálkozik, hanem magából a
szeretetből és a felismerésből.”
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése