2012. július 28., szombat

„Soha ne fojts el semmit, és légy mindig tisztában a helyzeteddel.
Ha pedig összezavarodsz, tudj róla, hogy össze vagy zavarodva.
Ez lesz az első tiszta kép önmagadról:tudod, hogy össze vagy zavarodva.
Ezzel el is indultál az úton.
/Osho/”

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése