"Honnan tudod, hogy nincs szükséged valakire? Onnan, hogy hiányzik az
életedből. És honnan tudhatod, ha szükséged van rá? Onnan, hogy valóban
része az életednek. A szeretteid jönnek-mennek, és ezt a folyamatot nem
te irányítod. Te annyit tehetsz, hogy jól érzed magad, akár jönnek, akár
mennek." (Byron Katie)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése