"Nemet mondani másoknak: ez része a
felébredésnek, ez gyönyörű. A felébredés része, hogy úgy éled az
életedet, ahogy helyesnek találod. Értsd meg: ez nem önzés. Önzés az,
mikor másoktól azt követeled, hogy úgy éljenek, ahogy te helyesnek
látod. Az önzés. Nem önzés, ha úgy éled a saját életed, ahogy helyesnek
látod."
Anthony de Mello
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése